#1 2013-11-08 23:34:09

Zbieracz

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-11-08
Posty: 1

Pokemon Master Green - powraca wśród żywych!

http://img851.imageshack.us/img851/1702/pokv.png


Witamy!

Gra Pokemon pragnie zaprosić wszystkich fanów pokemon, którzy razem z nami będą wykorzystywali czas na miłą i przyjemną grę!

Co to tak naprawdę jest Pokemon Master Green?
Jest to PBF o dość scharakteryzowanej specyfice, mówiąc PBF mam na myśli naszego PBF'A jakim jest Pokemon Master Green!
Ten PBF był aktywnym dość spory czas temu szacując 3 lata temu...Lecz nadeszła taka chwila, iż powróciliśmy wraz z nim mocny skład, który będzie  dokładał każdych starań, aby Wasza Gra, była na jak najlepszym poziomie! Sam pomysł stworzenia takiego PBF zrodził się dość dawno, co prawda nadal funkcjonuje i będzie funkcjonował, ponieważ zaczynamy reaktywację tego, iż projektu..

Tak jak wspominałem wcześniej startujemy od nowa z nową szerszą ekipą, lecz szukamy jak i potrzebujemy Mistrzów Gry, którzy będą odpowiedzalni za prowadzenie gier naszym Graczom, aby ich rozgrywka była na wysokim poziomie, jak również szukamy Moderatorów, oraz Grafików!

Czego możesz się spodziewać grając u Nas?
- Profesjonalnego podejścia do sprawy!
- Ciekawych jak i porywających rozgrywek Waszych Gier!
- Mnóstwo spędzonych godzin na graniu na Naszym PBFI'E!
- Wygórowaną administrację!
- Pomoc dla nowych graczy, którzy nie mogą się odnaleźć!
- Turnieje, Pokazy, Polowania, Wyścigi, Strzały w dany przedmiot i wiele, wiele więcej!
- Eventy, Konkursy!
- Walki z liderami sal, o odznaki!
- Ciągłych nowości, aktualizacji forum, jak i nowych systemów!


Także, zapraszamy na Nasz PBF do wspólnego spędzania czasu, mam nadzieję, że będzie Nam miło się współpracowało - Pozdrawiam!

Adres - http://www.pokemon-master-green.pun.pl

Serdecznie Zapraszamy!

Offline

 
Klodi ~ [Administrator] ~ 32295668
Dyziek ~ [Administrator] ~ 7995310

Minoru ~ [Moderator] ~ 10741727
GG: 10741727
Aiwlyss ~ [Moderator] ~ 16097173
GG: 16097173





PBF - Toplista gier PBF Toplista gier PBF Toplista stron Anime&Manga Toplista Anime Toplista Anime Strefa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sna.pun.pl www.qqteam.pun.pl www.harrypotterhogwart.pun.pl www.puszczamroku.pun.pl www.hogwartonline.pun.pl